Kuchyňské linky


Vyrábíme kuchyňské linky na míru s možností výběru mnoha typů dvířek, například foliovaná, hliníková, laminovaná, lakovaná, akrylová dvířka a další. Prostor mezi horními a spodními skřínkami umíme řešit několika způsoby, laminovanou deskou ve stejném dekoru jako je pracovní deska, běžné keramické obklady, skleněné obklady z kaleného (nerozbitného) skla v kterékoli barvě z palet NCS nebo RAL, případně grafosklo s dodanými vklastními motivy či s využitím některých návrhů fotobank. Kuchyňské spotřebiče v současné době nedodáváme, ale jsme nápomocni při výběru.

Kuchyňská linka na míru

Kuchyňská linka na míruKuchyňská linka v bílém lesku s použitím narážecích úchytek. Celkový design doplňuje skleněný obklad z kaleného skla a led osvětlení zafrézované do dna horních skříněk, světlo je tak nenápadné a zároveň velmi efektivní.


Kuchyňská linka na míru

Kuchyňská linkaJednoduchá kuchyňská linka v rodinném domě v neutrálních barvách s lesklými dvířky. Obklad mezi horními a spodními skříňkami tvoří kalené sklo. Přední panel odděluje opticky kuchyňský prostor od obývací části.


Kuchyňská linka na míru

Kuchyňská linka na míručisté linie a jednotné barvy jsou předností této kuchyně. U horních skříněk použité bezúchytkové otevírání dvířek za spodní okraj, spodní skřínky jsou osazeny narážecími úchytkami. K dokonalosti přidává opět použité kalené sklo jako obklad mezi horními a spodními skříňkami.
Kuchyňská linka na míru

Kuchyňská linkaV jednoduchosti je krása, kuchyň v moderním stylu v černobílém provedení a vysokém lesku skvěle dokazuje jak z mála vytvoříme dokonalou kuchyň.
Kuchyňská linka na míru

Kuchyňská linka na míruKuchyňská linka vytvořená na míru kombinuje mnoho prvků. Základním dekorem jsou dvířka v bílém vysokém lesku, kombinovaném dvířky s neprůhledným sklem opatřenými hliníkovými rámečky. Pro obložení stěny nad pracovní deskou byl použit skleněný obklad. Skleněné obklady dodáváme kalené, tedy nerozbitné, s teplotní odolností do 750°C, čímž se bez problémů hodí i za plynové varné desky. Skleněný obklad je možné dodat v jakýchkoli barvách, případně s vlastními motivy.Kuchyňská linka na míru

Kuchyňská linkaKuchyňská linka s použitím laminovaných dvířek. Pro obklad stěny nad pracovní deskou byla použita laminovaná deska ve stejném dekoru, jako pracovní deska. Pro osvětlení pracovní plochy byl použit LED pásek vysoké svítivosti. V ostrůvku je umístěn výsuvný sloup se zásuvkami.

Rohová kuchyňská linka

Rohová kuchyňská linkaRohová kuchyňská linka opatřena dvířky v matné bílé barvě. Pracovní deska z masivního dřeva. Pro obklad stěny nad pracovní deskou byl použit běžný keramický obklad v šedé barvě.