Vestavěné skříně


Naší hlavní činností je výroba vestavěných skříní a skříní na míru. Při realizaci vestavěných skříní dbáme na maximální využití úložného prostoru a celkové uspořádání volíme dle Vašich potřeb. Naší předností je úprava komponentů přímo při montáži, čímž se vypořádáváme s nerovnostmi podlah i stěn a skříň tak dokonale padne do daného prostoru, zároveň díky vodící koleji posuvných dveří na upraveném a vyrovnaném podkladu dveře perfektně jezdí bez možnosti pozdějších komplikací.

Vestavěná skříň

Vestavěná skříňKombinovaná vestavěná skříň téměř čtyři metry dlouhá. Pravá část byla využita jako šatní skříň s posuvnými dveřmi s výplní lacobel a hliníkovými rámy. Levá část funguje jako knihovna opatřená otvíracími dvířky s čirého skla a hliníkovým rámečkem. Horní prostor pro ukládání méně potřebných věcí s výklopnými dvířky pro lepší manipulaci. Celou stěnu doplňují posuvné dveře z laminové desky, sloužící jako průchod mezi dvěma pokoji.
Vestavěná skříň, bílá barva

Vestavěná skříňVestavěná skříň umístěná v podkroví rodinného domu s rozdělením na tři části, z nichž obě krajní jsou s volným prostorem a šatními tyčemi pro vešení delšího oblečení na ramínkách a prostřední část je tvořena čtyřmi šuplíky s klasickými pojezdy a policovým systémem pro ukládání drobnějšího oblečení. Dvě křídla dveří jsou tvořena laminovou výplní, pro prostřední dveře byla použita výplň z lacobelu. Rámy jsou ocelové ve světle zlaté barvě.
Mělká vestavěná skříň

Mělká vestavěná skříňVestavěná skříň v prostoru s velmi malou hloubkou. Celková hloubka skříně je 38cm. Kvůli této hloubce jsou v levé části skříně použity výsuvné šatní tyče, které umožňují věšet ramínka příčně. Celá pravá část je tvořena policovým systémem s ideálními velikostmi pro ukládání oblečení. Dveře s hliníkovými rámy a lacobelovou výplní jsou z důvodu lepší manipulace rozděleny horizontálními příčkami.

Vestavěná skříň

Vestavěná skříň v chodběVestavěná skříň umístěná v chodbě panelového domu sloužící jako šatna, botník a zároveň komora. Pro výplň dveří jsme tentokrát použili zrcadlo pro optické zvětšení celé chodby.